Opis stanowiska pracy

AIM ENGINEERING Sp. z o.o. świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem procesem budowlanym dla inwestorów zarówno polskich jak i zagranicznych, inwestujących w zdywersyfikowane portfolio projektów. Zespół AIM ENGINEERING współpracuje z inwestorem zapewniając fachową pomoc na każdym etapie i gwarantując efektywność kosztową, dotrzymanie założonych terminów oraz standardów jakości. W związku z dynamicznym rozwojem firmy AIM ENGINEERING do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • zarządzanie projektami budowlanymi
  • studium wykonalności projektu i przygotowanie programu działania
  • przygotowywanie budżetów projektów
  • przygotowywanie przetargów związanych z realizacją projektów
  • zarządzanie niezbędnymi umowami z Urzędem Miasta w celu uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji
  • wyszukiwanie i wybór lokalnych firm budowlanych
  • rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie wykonywania prac
  • koordynacja procesu projektowania, budowy i zakończenia budowy
  • kontrola nad terminowością i osiąganiem poszczególnych etapów prac
  • zarządzanie budżetem inwestycji
  • ostateczne zamknięcie projektu pod względem finansowym oraz formalnoprawnym
  • raportowanie postępów prac
  • organizowanie, prowadzenie i nadzorowanie prac budowlanych,
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej,
  • współpraca z Kierownikiem Budowy i Project Managerem,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp,
  • rozliczanie budów

Wymagania:

  • wykształcenie o specjalności magister inżynier budownictwa
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość MS Project, AutoCAD, programów do kosztorysowania

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie prowadzącej inwestycje w Polsce i zagranicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku spółki oraz w powiązanych z nią firmach architektonicznej oraz wykonawczej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AIM Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."

Prezentacja firmy

AIM Engineering Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym i kompletnym zarzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie