Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym
  • wiedza techniczna w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych
  • znajomość języków obcych, programów AutoCad, Norma
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

Zadania:

  • nabywanie wiedzy i praktyki w celu uzyskania uprawnień do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacji elektrycznych
  • organizacja i realizowanie zadań w powierzonym zakresie
  • analiza dokumentacji, zapisów umownych, kosztorysowanie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • korzystne warunki płacowe
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

GK – Elektro Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca