Opis stanowiska pracy

•Przygotowanie, realizacja i rozliczenie zleconych prac.
•Organizacja pracy i rozliczenie robót budowlanych.
•Prowadzenie dokumentacji budowlanej zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO.
•Znajomość realizowanej dokumentacji technicznej, sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, zapytań ofertowych.
•Prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów materiałów.
•Sporządzanie sprawozdań z wykonywania i zaawansowania robót.
•Opracowanie planu potrzeb materiałowych i sprzętowych.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe budowlane, specjalizacja konstrukcje budowlane, technologiczno - budowlane
•Doświadczenie zawodowe na budowach w systemie generalnego wykonawstwa
•Dobra znajomość Auto Cad, MS Office
•Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
•Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
•Znajomość procedur ISO 9001
•Bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP
•Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Perfekcja, indywidualność i innowacyjność z jednego źródła - dokł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie