Opis stanowiska pracy

- Przygotowanie procesu rozpoczęcia budowy
- Przygotowanie planu zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową
- Przygotowanie harmonogramu prac
- Kierowanie realizacją budowy i nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem
- Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji
- Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
- Ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu
- Zakończenie budowy, oddanie do eksploatacji, przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

- co najmniej trzyletnie doświadczenie w pełnieniu funkcji inżyniera budowy;
- doświadczenie w nadzorowaniu i koordynacji robót w zakresie instalacji i urządzeń technologicznych w branży ochrony środowiska
- biegła znajomość obsługi komputera;
- biegła znajomość prawa budowlanego ;
- dobra organizacja pracy;
- znajomość programu AUTOCAD;
- prawo jazdy;
- gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski
- mile widziane uprawnienia budowlane

Prezentacja firmy

Techmet-Ekologia Sp. z o.o. to firma produkcyjno-usługowo-handlow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie