INŻYNIER BUDOWY

Pro-Invest S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.

Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Specjalność: budownictwo przemysłowe, budynki biurowe, budownictwo mieszkaniowe

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach aż do przekazania całej budowy inwestorowi,
  • Budowa obiektów przemysłowych, biurowych i handlowych
  • Optymalizacja budżetu budowy,
  • Organizacja zaplecza budowy,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji budowy,
  • Planowanie i koordynację robót realizowanych przez podwykonawców,
  • Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
  • Zapewnienie przestrzegania na budowie przepisów bhp oraz przepisów ochrony środowiska,
  • Współpracę z lokalnymi władzami i gestorami mediów,
  • Współpracę z inwestorem i zespołem projektowym,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - inżynier budownictwa
  • Doświadczenie w budownictwie przemysłowym i budowie obiektów biurowych,
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w realizacji dużych projektów budowlanych (industrial, office) na stanowisku inżynier budowy,
  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji sił własnych i podwykonawców,
  • Znajomość procesu budowlanego i inwestycyjnego,
  • Umiejętności kosztorysowania,
  • Znajomość do realizacji zadań w napiętym czasie, planowanie prac i ich harmonogramowa,
  • Zdolność do pracy w zespole –niezbędne kompetencje przywódcze i interpersonalne, zarządzanie i motywowanie pracowników i podwykonawców,
  • Dynamiczność w działaniu, samodzielność oraz zaangażowanie i inicjatywa,
  • Obsługa programów komputerowych (MS Office, CAD) mile widziana,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach,
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • Premie za realizację budowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, laptop.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca