Inżynier budowy

RISER Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • praca w systemie zarządzania inwestycją budowlaną – w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • współpraca i koordynowanie pracy podległych pracowników, w tym podwykonawców
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
  • rozliczanie robót podwykonawców oraz sił własnych
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • bieżące raportowanie o przebiegu prac, praca w platformie Intense

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie zawodowe w obszarze wykonawczym
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (w tym Outlook), AutoCAD
  • umiejętność czytania kosztorysów/ praktyczna znajomość programów do kosztorysowania
  • sumienność, zaangażowanie
  • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej z ugruntowaną pozycją i reputacją na rynku
  • praca w zespole, który lubi swoją pracę i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym możliwość uzyskania uprawnień budowlanych

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

RISER Sp. z o.o. to firma budowlana z Jaworzna. <br/><br/>Działam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa