Opis stanowiska pracy

GRUPA BMT jest firmą, której głównym przedmiotem działalności jest zarządzanie procesami inwestycyjnymi w branży budowlanej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
INŻ. BUDOWY
Miejsce Pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
 nadzorowanie pracy zespołów podwykonawczych oraz nadzorowanie budowy,
 zarządzanie finansami oraz terminowością wykonania kontraktu,
 opracowanie szczegółowych harmonogramów realizacji kontraktów oraz ich kontrola,
 przygotowywanie przedmiarów robót, obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej,
 odpowiedzialność za przygotowanie budżetów realizowanych kontraktów,
 sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego występującego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
 raportowanie postępu prowadzonych robót,
 tworzenie dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
 wykształcenia wyższe budowlane (mile widziane uprawnienia budowlane)
 minimum roczne doświadczenie w pracy na budowie,
 dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz AutoCAD
 umiejętności zarządzania zespołem,
 dyspozycyjności, gotowości do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju,
 odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność,
 dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
 prawo jazdy kat. B.
 biegła znajomość języka angielskiego,
Oferujemy:
 Umowę o pracę,
 Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
 możliwość nabycia doświadczenia zawodowego niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych.

Prezentacja firmy

GRUPA BMT jest firmą, której głównym przedmiotem działalności jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie