Opis stanowiska pracy

AKS Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupcu poszukuje pracownika,

który dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Inżynier budowy

Opis stanowiska

  • Przygotowanie planów zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową,
  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji,
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań,
  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców i przekazaniu Inwestorowi,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.,
  • Dbanie o terminową realizacja inwestycji,
  • Koordynacja prac i nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy,
  • Raportowanie z realizacji inwestycji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie lub średnie techniczne,
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość programów: MS Office, AUTOCAD lub podobnego,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem,
  • Komunikatywność
  • Chęć rozwoju zawodowego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Długoterminową współpracę.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AKS BUDOWNICTWO Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest AKS BUDOWNICTWO Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupcu przy ul. Chrobrego 28. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Spółka AKS Budownictwo Sp. z o.o. powstała w 2007 roku jako niezależny p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca