Opis stanowiska pracy

Renomowana polska firma budowlana poszukuje osoby z Wrocławia lub okolicy do pracy na stanowisku Inżynier budowy.
Zakres obowiązków :
bezpośredni nadzór nad prawidłowością wykonywanych prac
wstępna obróbka i przekazywanie dokumentów
kontrola stanu materiałów
utrzymywanie dyscypliny na budowie
wspomaganie kierownictwa budowy
wsparcie przy wykonywaniu dokumentacji odbiorowej i powykonawczej
wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych z pełnionym stanowiskiem

Wymagania

Wymagania :
znajomość MS Office, biegła znajomość oprogramowania CAD
prawo jazdy kat. B
znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
dobra znajomość zagadnień budowlanych
wysoka dyspozycyjność
gotowość do wyjazdów służbowych
łatwość nawiązywania kontaktów
umiejętność obsługi urządzeń budowlanych np. niwelator
chęć kształcenia się i zdobywania dodatkowych umiejętności

Prezentacja firmy

Firma KOME POLSKA prowadzi główną działalność gospodarczą jako ge... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie