Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą sie firmą z zakresu małej architektury i zieleni, realizujemy zadania tj. rewaloryzacje zabytkowych parków, ogrodów, skwerów miejskich, budowę placów zabaw i terenów sportowych, dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi porządkowo - czystościowe.

Osoba na tym stanowisku będzie brała bezpośredni udział w realizowanych kontraktach, w szczególności obiektów typu place zabaw, fontanny, parkingi, ścieżki oraz towarzyszące prace zieleni.

Zakres zadań:
• przygotowanie, realizacja i rozliczanie powierzonych prac z zakresu małej architektury,
• prowadzenie dokumentacji budowlanej,
• współudział w opracowaniu harmonogramu prac,
• sporządzanie zestawień kosztów robocizny.
• sporządzanie sprawozdań z wykonywania i zaawansowania robót,
• opracowanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe budowlane,
• min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na budowach,
• dobra znajomość Auto Cad, MS Office,
• umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
• systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,
• zdolność analitycznego myślenia,
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma Spes City świadczy kompleksowo usługi porządkowo - czystoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie