Opis stanowiska pracy

• współpraca z Kierownikiem Budowy i Project Managerem,
• przygotowywanie przedmiarow i kosztorysów
• wyszukiwanie i wybór lokalnych firm budowlanych
• przygotowywanie przetargów związanych z realizacją projektów
• raportowanie postępów prac
• organizowanie, prowadzenie i nadzorowanie prac budowlanych
• prowadzenie dokumentacji budowlanej
• nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp

Oferujemy:
• stabilną pracę w firmie prowadzącej inwestycje w Polsce i zagranicą
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego w środowisku spółki oraz w powiązanych z nią firmach architektonicznej oraz wykonawczej

Wymagania

• dobra znajomość MS Project, AutoCAD, programów do kosztorysowania
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• wykształcenie o specjalności magister inżynier budownictwa
• min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

AIM Engineering Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym i kompletnym zarzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie