Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.
Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na
stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Opis stanowiska:

1. Zarządzanie procesami budowy,

2. Optymalizacja budżetu budowy,

3. Organizacja zaplecza budowy,

4. Prowadzenie biura budowy,

5. Tworzenie kosztorysów

6. Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji budowy,

7. Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,

8. Zapewnienie przestrzegania na budowie przepisów bhp oraz przepisów ochrony środowiska,

9. Współpracę z generalnym wykonawcą i zespołem projektowym.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe - inżynier budownictwa
• Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów budowlanych

na stanowisku inżynier budowy,
• Doświadczenie w nadzorze i koordynacji sił własnych i podwykonawców,
• Znajomość procesu budowlanego i inwestycyjnego,
• Umiejętności kosztorysowania,
• Znajomość do realizacji zadań w napiętym czasie, planowanie prac i ich harmonogramowa,
• Zdolność do pracy w zespole –niezbędne kompetencje przywódcze i interpersonalne, zarządzanie i motywowanie pracowników,
• Dynamiczność w działaniu, samodzielność oraz zaangażowanie i inicjatywa,
• Obsługa programów komputerowych (MS Office, CAD) ,
• Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach,
• Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
• Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, laptop.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie