INŻYNIER BUDOWY W ZAKRESIE INSTALACJI SANITARNYCH

ABT SP Z O. O. I WSPÓLNICY SP. K.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji budowy na etapie realizacji i powykonawczo
  • pomoc przy planowaniu, kierowaniu, nadzorowaniu i organizacji prac - nadzór nad jakością, zgodnością z dokumentacją projektową oraz odbiór robót
  • nadzór nad pracami wykonywanymi przez pracowników własnych oraz firm podwykonawczych
  • utrzymanie wysokiego poziomu prowadzonych prac
  • budowanie długotrwałych relacji z osobami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – inżynieria środowiska (lub studia ostatni rok)
  • znajomość branży sanitarnej
  • znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, mobilność, odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji, możliwość zrobienia uprawnień

Do dyspozycji:

  • komórka
  • laptop
  • w zależności od potrzeb samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. Nr 133, poz.883)”.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Spółka z o.o. prowadzi dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie