Inżynier budowy (specjalizacja mostowa)

Energopol-Szczecin S.A.

Wałcz, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałcz, woj. zachodniopomorskie

Zadania:

  • nadzór i koordynacja prac realizowanych na powierzonym odcinku robót mostowych
  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami
  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (profil mostowy lub konstrukcyjno – budowlany)
  • min. rok doświadczenia w pracy na budowie przy robotach mostowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • wsparcie w relokacji

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie