Inżynier budowy - sieci kanalizacyjne zewnętrzne.

P.R.B. Maszbud

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Prb Maszbud działająca w branży budowlanej - sieci kanalizacyjne zewnętrzne - zatrudni inżyniera do obsługi biura na budowie.
Zakres obowiązków:
- przygotowanie, prowadzenie, archiwizowanie dokumentacji potrzebnej do realizacji kontraktu budowlanego,
- analiza, kontrola, ocena, umiejętność czytania dokumentacji projektowej technicznej sieci wod.-kan.,
- sprawdzanie kompletności dokumentacji projektowej,
- zamawianie materiałów niezbędnych do realizacji robót budowlanych oraz kontrola ich pod względem dostaw zgodnie z harmonogramem,
- zatwierdzanie wniosków na wyroby budowlane, kompletowanie informacji i dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań w stosunku do wyrobu,
- kontakt z producentami, dostawcami materiałów budowlanych,
- dokonywanie wyboru najkorzystniejszych dla firmy ofert oraz reprezentowanie jej w kontaktach zewnętrznych i negocjacjach,
- rozliczanie kontraktu oraz przygotowanie dokumentacji odbiorowej/ powykonawczej, sprzedaży miesięczych przerobionych robót zgodnie z wymaganiami PŚP
- ścisła współpraca z kierownikiem robót, dostawcami, generalnym wykonawcą i inżynierem kontraktu.

Praca na terenie Warszawy - biuro budowy.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość zagadnień, rozwiązań technicznych, projektowych z zakresu sieci wod kan, sanitarnych,
- min. 2 lata doświadczenia jako inżynier robót,
- dokładność, staranność, rzetelność, terminowość, samodzielność, dyspozycyjność
- znajomość pakietu Office, obsługi komputera.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane MASZBUD jest firmą istniejąc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie