Inżynier Budowy - roboty elektryczne

Elektromontaż Gdańsk SA

Gdańsk k Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

ELEKTROMONTAŻ GDAŃSK SA zajmuje się projektowaniem, produkcją, instalowaniem i serwisem urządzeń oraz systemów elektrycznych silnoprądowych i słaboprądowych dla obiektów użyteczności publicznej, energetycznych, przemysłowych, infrastruktury i statków.

W związku z pozyskiwaniem nowych kontraktów i ciągłym rozwojem na rynku w rejonie zachodniej Polski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: budowy krajowe i zagraniczne

Siedziba Spółki: GDAŃSK

Obowiązki:

  • prowadzenie dokumentów kontraktu
  • wsparcie pracy kierownika robót (w przypadku posiadania uprawnień, pełnienie funkcji kierownika robót)
  • weryfikacja dokumentacji pod kątem optymalizacji rozwiązań
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (branżowe)
  • uprawnienia SEP
  • praktyczna znajomość branży elektrycznej
  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej i dokonywania obmiarów
  • doświadczenie w pracy na budowie
  • uprawnienia budowlane (sieci, instalacje, urządzenia) – dot. kierownika robót

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu budowy
  • możliwość pogłębienia wiedzy merytorycznej
  • zatrudnienie od zaraz

Prezentacja firmy

Elektromontaż Gdańsk SA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem rob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
zależne od kompetencji
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka