Inżynier Budowy Robót Elektrycznych

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów, firmy prowadzącej działalność w zakresie projektowania oraz kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budownictwie przemysłowym i energetycznym, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • wspomaganie Kierownika Robót Elektrycznych w utrzymywaniu bieżącego kontraktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego
  • wspomaganie KRE w sporządzaniu dokumentów budowy
  • wspomaganie KRE w kierowaniu pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • wspomaganie KRE w zamówieniach materiałów i  kontraktacji podwykonawców
  • nadzór nad montażem instalacji elektrycznych przemysłowych
  • nadzór nad podległymi pracownikami
  • koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców
  • kierowanie rozruchami i pomiarami instalacji
  • wykonywanie dokumentacji podwykonawczej
  • nadzór nad procedurami BHP i ISO w powierzonym zakresie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – elektryka, elektrotechnika lub pokrewne umożliwiające zdobycie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
  • doświadczenie w kierowaniu robotami elektrycznymi
  • doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle lu energetyce
  • silna orientacja na cel i umiejętności pracy pod presja czasu
  • komunikatywność
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujące wyzwania zawodowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.