Inżynier budowy/projektu instalacji sanitarnych /HVAC

Matex Controls Sp. z o.o.

Łomianki, 05-092, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • praca w dziale realizacji projektów instalacji sanitarnych,
  • wsparcie Kierownika Projektu w zakresie realizacji bieżących zadań,
  • wsparcie przy nadzorze podwykonawców - nadzór nad pracami instalacyjnymi (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, wod-kan),
  • pomoc w przygotowaniu specyfikacji technicznej i wyborze dostawców,
  • wsparcie w procesie ofertowania, przygotowaniu kosztorysów prac,
  • analiza dokumentacji projektowej, ofert dostawców i podwykonawców,
  • uczestnictwo w procesie rozliczania budowy i odbiorach.

Wymagania

  • student ostatniego roku lub absolwent studiów technicznych (Inżynieria środowiska lub pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - min. 1 rok,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • b. dobra obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
  • aktualne prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność,
  • komunikatywność,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z branży farmaceutycznej.

Prezentacja firmy

Firma Matex Controls oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie