Zakład Chłodnictwa i Klimatyzacji ZECHiK Sp. z o.o.
Zechik Sp. z o.o. - firma wykonawcza z branży sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji realizując projekty kompleksowo zapewnia swoim Klientom fachową obsługę na każdym etapie Inwestycji od oferty po realizację oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Inżynier Budowy Maszyn w Dziale R&D

Od: Zakład Chłodnictwa i Klimatyzacji ZECHiK Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Starachowice

Zadania:

• projektowanie urządzeń oraz ich komponentów

• tworzenie nowatorskich rozwiązań mających na celu wysoką użyteczność projektowanych urządzeń

• identyfikacja potrzeb w obszarze zasobów, urządzeń, budżetu itp.

• prowadzenie testów projektowanych urządzeń (w ramach własnego laboratorium)

• ścisła współpraca z innymi działami (sprzedaż, marketing, zakupy) i lokalizacjami firmy

• koordynowanie przebiegu projektów z projektowanymi urządzeniami

• realizacja wdrożeń

• udział w międzynarodowych projektach R&D

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatnich lat studiów

• komunikatywna znajomość j. angielskiego

• dobra znajomość systemów CAD

• inicjatywa i kreatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• zdolności manualne „złota rączka”

• nastawienie na realizację założonych celów

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• możliwość samodzielnej realizacji złożonych projektów inżynierskich przy jednoczesnym silnym wsparciu

doświadczonego zespołu

• szkolenia oraz rozwijające zadania

• przyjazną atmosferę pracy

• pracę pełną wyzwań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.