Inżynier budowy elektryk

Man4 Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Man4 Sp. z o.o to firma specjalizująca się w świadczeniu usług dla przemysłu w zakresie podwykonawstwa na rynkach krajowych i zagranicznych.

MAN4 dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- miejsce pracy pozwalające na rozwój oraz poszerzenie kompetencji
- pracę na kontrakcie zagranicznym na min. 2 lata (praca w Berlinie)

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). "

Wymagania

- wykształcenie wyższe
(ewentualnie średnie z bardzo szerokim wachlarzem potwierdzonych kompetencji zawodowych)
- uprawnienia SEP 1 - 15 kV
- 5 letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu budów przemysłowych w aspekcie montażu instalacji elektrycznej
- dobra znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny)

Prezentacja firmy

Man4 Sp. z o.o to firma specjalizująca się w świadczeniu usług dla przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie