Inżynier Budowy ds. Materiałowych

Energopol-Szczecin S.A.

Olsztynek, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu.

Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztynek, woj. warmińsko – mazurskie

Zadania:

  • przygotowywanie PZJ oraz wniosków materiałowych
  • przygotowywanie planów i raportów o badaniach do IK
  • prowadzenie planu liniowego robót drogowych
  • weryfikacja i kontrola badań laboratoryjnych pod względem zgodności z wymaganiami specyfikacji technicznej
  • prowadzenie dziennych zgłoszeń badań
  • współpraca z laboratorium
  • archiwizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (budownictwo, inżyniera materiałowa itp.)
  • min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na kontraktach drogowych na stanowisku o podobnym charakterze zadań, mile widziane w pracy w laboratorium, jako pomocnik technologa, inżynier materiałowy itp.
  • dobra znajomość programu excel
  • umiejętności analityczne
  • dokładność i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • wsparcie w relokacji

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne