inżynier budowy - ds.jakości i ochrony środowiska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mosina k/Poznania, wielkopolskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy wykonawczej, realizującej liczne inwestycje z obszaru infrastruktury liniowej, w związku z rozwojem portfolio projektów, poszukujemy doświadczonego kandydata/ki:

Nr ref.: 25510
Praca stała
Lokalizacja: Mosina k/Poznania

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie wewnętrznego systemu jakości
  • przygotowywanie dokumentów do audytu
  • ścisła współpraca z Managerem ds. jakości oraz pozostałymi uczestnikami procesu budowlanego

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (ochrona środowiska, specjalizacja ekotechnologia)
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego
  • prawo jazdy - kategoria B
  • znajomość Auto Cad, Norma, Ms Office

Oferta:
  •  samodzielna, odpowiedzialna praca w ramach dynamicznie rozwijającej się firmy
  •  rozwój oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  •  stabilne warunki zatrudnienia
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)