Inżynier budowy - branża wentylacja-klimatyzacja

Aswent

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Aswent z siedzibą w Kielcach - działająca od 15lat w branży HVAC zatrudni (do pracy na terenie miasta Krakowa)

Inżyniera budowy -branża wentylacja-klimatyzacja

Opis stanowiska:

  • bezpośredni nadzór nad procesem inwestycyjnym zleconych projektów
  • nadzór nad podwykonawcami oraz podległymi pracownikami
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczych
  • koordynacja dostaw materiałów i wykonywanych prac w zakresie jakości i terminowości
  • bieżące raportowanie przebiegu robót

Kandydata na to stanowisko powinna cechować:

  • zapał i zaangażowanie w pracy
  • samodzielność, wytrwałość i determinacja w dążeniu do celu
  • poczucie współodpowiedzialności i lojalności wobec firmy
  • optymizm i miłe usposobienie
  • samodyscyplina – doskonała organizacja miejsca pracy swojego oraz pracowników

Wymagania formalne:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy(samochód służbowy)
  • perspektywę doskonalenia zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku

Prezentacja firmy

Firma ASWENT z siedziba w Kielcach to firma działająca w branży H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa