Inżynier budowy ( branża sanitarna)

Eltrix Energia

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie Kierownika Kontraktu w realizacji zadań
  • Analiza harmonogramu , umów , kompletacja dokumentacji
  • Kontakt ze służbami technicznymi klienta
  • Obsługa techniczna wskazanego odcinka robót z zakresie stosowanych rozwiązań technicznych, specyfikacji materiałowych, odbiorów technicznych.
  • Organizacja wskazanych odcinków robót montażowych zgodnie z umową z klientem oraz podwykonawcą
  • Prace na terenie Dąbrowy Górniczej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności sanitarnej
  • min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie przy budowie kogeneracji , OZE, przebudowy kotłowni , instalacjach sanitarnych.
  • mile widziana praca przy sporządzaniu wycen i kosztorysów sanitarnych
  • dobra znajomość programu AutoCad , Pakietu Office , MS Project
  • pozytywne nastawienie do życia
  • świadectwo kwalifikacji gr II

Oferujemy:

  • praca w  dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • mieszkanie służbowe w Dąbrowie Górniczej
  • pracy przy ciekawych , innowacyjnych projektach wielobranżowych

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1994 roku. Nasza kadra składa się z ludzi,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie