Inżynier Automatyk

RMA Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Obszarem naszych szczególnych zainteresowań jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych.

Obecnie, w związku z szeregiem nowych produktów oraz planowanym otwarciem nowego oddziału firmy na południu Polski, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Tychy

·         opracowywanie koncepcji nowych maszyn i urządzeń
·         współpracę z działami konstrukcji, robotyki i montażu
·         projektowanie, nadzór montażu, uruchamianie systemów automatyki (PLC, HMI)
·         rozwój oraz wdrażanie nowych standardów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka)
  • doświadczenie w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu systemów automatyki (minimum 3 lata)
  • umiejętność projektowania układów automatyki w programie ePlan
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC (Mitsubishi, GE Fanuc, Rockwell Automation)
  • praktyczna umiejętność programowania napędów (falowniki, serwonapędy)
  • uprawnienia SEP

Prezentacja firmy

Stanowiska produkcyjne z wykorzystaniem robotów przemysłowych, wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria