Dla naszego Klienta firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier automatyk

Nr ref.: 40592
Praca stała
Lokalizacja: okolice Tychów

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie systemów automatyki przemysłowej
  • optymalizowanie pracy maszyn i urządzeń w celu podniesienia efektywności ich działania
  • opracowywanie i wprowadzanie zmian i modyfikacji programowych w istniejących i nowych liniach technologicznych i programach maszyn
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania istniejących i nowych maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • nadzór nad wykonaniem nowych systemów automatyki maszyn i linii technologicznych
  • współudział w realizacji projektów inwestycyjnych nowych linii w zakresie automatyki
  • wsparcie Działu Technicznego i komórek produkcyjnych w zakresie diagnostyki i usuwania awarii związanych z automatyką maszyn i linii technologicznych
  • praca w systemie 3 zmianowym

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dział Utrzymania Ruchu)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (szczególnie terminologii technicznej)
  • znajomość systemów SCADA
  • znajomość zasad programowania i diagnostyki sterowników (np.: Allen Bradley, Shneider, Simatic, terminale graficzne HMI)
  • znajomość zasad sterowania silnikami elektrycznymi (falownik, serwonapęd)
  • znajomość sieci przemysłowych (np.: Ethernet, Modbus, Asi, Uni Telway, Profibus, ProfiNet)
  • znajomość elementów AKPiA
  • uprawnienia elektryczne SEP
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych
  • umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny (medyczny, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków)
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)