Opis stanowiska pracy

Headhunters świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji pod nr 10079.
Aktualnie dla naszego Klienta, czołowego producenta elementów metalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Automatyk

Obowiązki:

Konstruowanie nowych narzędzi,
Prowadzenie badań i testów oraz nadzorowanie produkcji prototypów,
Diagnozowanie problemów oraz usprawnianie pracy linii produkcyjnej,
Współpraca z producentami w zakresie serwisowania maszyn i urządzeń,
Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych,
Wsparcie przy problemach technicznych, diagnozowanie awarii.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne,
Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku min. 2 lata,
Znajomość programowania sterowników PLC,
Wiedza w zakresie pneumatyki i hydrauliki,
Uprawnienia SEP do 1 kV,
Praca w systemie 1 zmianowym,
Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Nasz Klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pracę w stabilnej, rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
Szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,
Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego Cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis