Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko: inżynier automatyk.

Inżynier automatyk

Nr ref.: 34837
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:

- sporządzanie raportów projektu
- przeglądy ilościowe
- nadzorowanie placu budowy i koordynowanie prac podwykonawców
- koordynowanie harmonogramów i kontrola oraz dokumentowanie jakości

Oczekiwania:

- chęć podjęcia współpracy od zaraz
- wykształcenie: min. średnie techniczne, elektryka, automatyka, robotyka lub pokrewny
- znajomością programowania Siemens S7 i obsługi WinnCC
- znajomość języka angielskiego
- znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki
- doświadczenie w pracy na stanowisku automatyk lub przy wykonywaniu projektów automatyki przemysłowej
- umiejętność tworzenia i projektowania systemów automatyki zgodnie zapotrzebowaniem Klienta

Oferta:

- pracę w międzynarodowej firmie
- umowa o pracę tymczasową
- praca na pełen etat
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)