Inżynier automatyk (m/k)

Trenkwalder

Olkusz, małopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olkusz
Obowiązki:
  • konserwacja, naprawa i przeglądy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • utrzymywanie maszyn produkcyjnych w stanie zapewniającym ich zdolność do produkcji produktów zgodnie z wymogami jakościowymi,
  • wykonywanie prac związanych z ustawianiem i montowaniem linii produkcyjnych,
  • przeprowadzanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych - usuwanie ewentualnych usterek w układach sterowania i instalacji zasilającej,
  • nadzór nad dokumentacją maszyn,
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn produkcyjnych, urządzeń elektrycznych i aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • optymalizacja procesu produkcji i zużycia mediów,
  • aktywny udział we wdrażaniu TPM, a w szczególności Preventive Maintenance,
  • postępowanie zgodnie z wymaganiami Zintegrowanego Systemu Zarządzania [ZSZ] i Systemu Kontroli Wewnętrznej Etex Group (Internal Control),
  • współpraca z pozostałymi działami przedsiębiorstwa.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika lub pokrewne),
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i paneli operatorskich Siemens,
  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, a w szczególności diagnozowaniu maszyn przemysłowych oraz analizy i programowaniu sterowników PLC, robotów przemysłowych,
  • znajomość zagadnień związanych z doborem i programowaniem napędów,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatyki i hydrauliki,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz tworzenia rysunków technicznych w AutoCad/SolidWorks,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • praktyczna wiedza z zakresu TPM, Kaizen, 5S i Lean Manufacturing,
  • świadectwa kwalifikacyjne SEP do 20 kV (minimum 1 kV) w zakresie eksploatacji i/lub dozoru,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.