Opis stanowiska pracy

Firma Skorut Systemy Solarne posiadająca 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów z branży odnawialnych źródeł energii i HVAC poszukuje osoby na stanowisko Inżynier automatyk - elektryk.

Miejsce pracy: Głogoczów k/Krakowa.

Podstawowe obowiązki:

  • Projektowanie instalacji elektrycznych, AKPiA;
  • Projektowanie systemów automatyki do HVAC,;
  • Serwisowanie instalacji elektrycznych i AKPiA;
  • Programowanie sterowników swobodnie programowalnych, paneli operatorskich, systemów SCADA;
  • Programowanie i konfigurowanie systemów BMS;
  • erwisowanie i naprawa usterek układów automatyki;
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych i AKPiA;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe;
  • Wymagane świadectwo kwalifikacji SEP E do 1kV;
  • Umiejętności analityczne i matematyczne;
  • Znajomość MS Office, Autocad;
  • Mile widziana znajomość protokołów Modbus, Dali, BACnet
  • Umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem;
  • Dokładność, systematyczność;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy dużych inwestycjach w obszarze odnawialnych źródeł energii, HVAC, automatyki budynkowej;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzania kwalifikacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Wdrożenie do pracy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji”

Prezentacja firmy

Firma Skorut Systemy Solarne posiadająca 20-letnie doświadczenie w rea... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Budownictwo / Praca na budowie