Inżynier/Asystent w dziale projektowym

Agencja Headhunters

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na rynku krajowym i zagranicznym, figuruje w rejestrze agencji pod nr 10079.
Czołowy producent elementów metalowych, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kielce
Zakres obowiązków:
• Wsparcie działu dokumentacji technicznej,
• Wykonywanie aktualizacji katalogów, folderów, projektów,
• Uzupełnianie dokumentacji technicznej związanej z produktami firmy.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (absolwenci lub studenci ostatnich lat)
• Obsługa programu AutoCad i Photoshop,
• Znajomość rysunku technicznego,
• Nastawienie na rozwój kompetencji,
• Znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem.
Nasz Klient proponuje:
• Umowę o pracę,
• Stabilizację w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,
• Pracę pełną wyzwań w młodym, ambitnym zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego Cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Administracja biurowa, Praca Inżynieria