Inwentaryzacja w sklepie odzieżowym! Super fucha! Atrakcyjna oferta!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży odzieżowej, poszukujemy osób do pomocy przy inwentaryzacji:

Nr ref.: 39719
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • czynności pomocnicze w sklepie odzieżowym
  • prace porządkowe
  • dbanie o wygląd ekspozycji
  • układanie towarów

Oczekiwania:
  •  uśmiech, optymizm, zaangażowanie i chęć do pracy
  • dyspozycyjność w dniach 25.07- 26.07.2016r
  • praca w godzinach popołudniowych i nocnych (14:00-20:00, 16:00:0:00, 17:00-1:00)
  • status studenta/osoby uczącej się będzie mile widziany
  • praca w sklepie odzieżowym na Bielanach Wrocławskich (gwarantowany powrót z Bielan do Wrocławia na pętlę Krzyki) oraz w galerii w Pasażu Grunwaldzkim.

Oferta:
  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dodatkową w oparciu o umowę zlecenie tymczasowe w okresie 25.07 - 26.07.2016r !!!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)