Inwentaryzacja w sklepie odzieżowym - 4.11 20:00 - Warszawa Ochota

ITC Grupa - Polski HR

Warszawa, mazowieckie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Pracownik pomocniczy przy inwentaryzacji - 4.11.2014 od 20:30

Obowiązki:

Liczenie produktów (ubrania, akcesoria)

Oferujemy:

-jednorazowe zlecenie 4.11.2014 od 20:30 przy inwentaryzacji w Galerii Podkowa w Podkowie leśnej - zapewniamy dojazd w obie strony spod CH Reduta (odjazd o 20:00)

-pracę w młodym zespole

-pracę w oparciu o umowę zlecenia

-stawkę godzinową 10zł brutto/h czyli ok 8,50zł netto

-możliwość długoterminowej współpracy

Wymagania:

Chęci do pracy

Dyspozycyjność 4.11 od 20:00