INWENTARYZACJA 7.12 (środa) WROCŁAW ul. Graniczna

EuropaJOB Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK INWENTARYZACJI, 07.12 ul. Graniczna
Obowiązki:
- skanowanie i liczenie towaru

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość udziału w dodatkowych pracach przed inwentaryzacją

Wymagania

- umiejętność sprawnego liczenia
- dyspozycyjność do pracy w dniu 07.12 od godz 20:45
- mile widziany status ucznia/studenta

Potrzebujemy wielu osób, jeżeli masz chętnych znajomych, poinformuj nas, a z nimi również się skontaktujemy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
13PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne