Inwentaryzacja 14.12.2014/ Prace pomocnicze 01.12-16.12.2014 Legnica

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej Interimax POLSKA Sp. Z o.o s.k.a , nr certyfikatu 3970, poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy w sklepie dekoracyjno-budowlanym wLegnicy.

Dostępne są dwie opcje :

1) Prace pomocnicze dzienne 01.12 – 16.12.2014 w godzinach 09:30 do 17:30

2) Inwentaryzacja 14.12.2014 w godzinach 20:00 do 06:00

Do obowiązków należało będzie:

• liczenie towarów (opcja 1 i 2)

• układanie na półkach (opcja 1 i 2)

• pomoc w towarowaniu sklepu (opcja 1)

• praca na dziale wraz z pracownikiem sklepu (opcja 1)

Oferujemy :

• umowę zlecenie,

• stały kontakt z Naszym konsultantem,

• możliwość podjęcia innych prac oferowanych przez naszą agencję,

• pracę w godzinach nocnych lub dziennych

OFERTY MOŻNA POŁĄCZYĆ lub wybrać jedną z nich

Wymagania

• pełnoletniość,
• odpowiedzialność,
• (opcja 1) dyspozycyjność w dniach 01.12 do 16.12.2014 w godz. 09:30 do 17:30 w dni powszednie
• (opcja 2) dyspozycyjność dnia 14.12.2014 w godzinach nocnych od 20:00 do 06:00
• mile widziana legitymacja uczniowska/studencka.

Prezentacja firmy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.<br/><br/>INTERIMAX jest nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
7PLN - 8PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta