Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Dołączysz do Działu Analiz odpowiedzialnego za przygotowywanie raportów i analiz z realizowanych w firmie badań.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie m.in.:

  • przetwarzanie i analiza danych,
  • przygotowywanie raportów w języku polskim i angielskim,
  • bieżąca pomoc analitykom z zespołu w realizacji poszczególnych etapów analiz.

Wymagania

Nasze wymagania:

Jeżeli jesteś absolwentem/absolwentką lub studentem/studentką ostatniego roku na jednym z kierunków ścisłych,
a poza tym charakteryzuje Cię:

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w środowisku Linux/Unix®,
  • dobra znajomość języka Python,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu zagadnień związanych z internetem,
  • pracowitość, dokładność, dociekliwość,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i inicjatywa,

to chcielibyśmy Cię poznać.

Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi umożliwiających przetwarzanie plików tekstowych, np. awk, grep, sed oraz znajomość relacyjnych baz danych.

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy