International Commodity Trader

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż i zakup produktów mleczarskich oraz podtrzymywanie istniejących i pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka należąca do międzynarodowej grupy będącej jednym ze światowych liderów w handlu produktami mleczarskimi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonej, kompetentnej i zmotywowanej osoby na stanowisko International Commodity Trader.

Opis stanowiska

  • sprzedaż i zakup produktów mleczarskich na rynkach krajowych i międzynarodowych,
  • aktywne poszukiwanie nowych rynków zbytu i rozwój istniejących,
  • odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
  • pełna odpowiedzialność za realizację rocznego budżetu sprzedaży i zakupów,
  • umiejętność śledzenia i dostosowywania się do trendów rynkowych,
  • raportowanie do Prezesa Zarządu

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku handlowca,
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży eksportowej,
  • doświadczenie w negocjacjach zakupowych i sprzedażowych
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Nasz klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość dynamicznego rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe bonusy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page