Interim HR Dyrektor (6 miesięcy z możliwością przedłużenia)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest producent znanych produktów żywnościowych. W związku z reorganizacją spółki i wdrażaniem nowej strategii poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Interim HR Dyrektora.
Osoba będzie współpracować bezpośrednio z zarządem oraz pośrednio z zagranicznymi udziałowcami i będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii zmian w obszarze ZZL.
Centrala zlokalizowana jest w Warszawie, praca będzie wymagać ok. 50% podróży do zakładu produkcyjnego.

Opis stanowiska:

- Przygotowanie raportu otwarcia w obszarze ZZL (przegląd zasobów personalnych spółki oraz obecnych polityk) oraz identyfikacja działań priorytetowych
- Analiza potencjału spółki oraz obecnej kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla
- Identyfikacja kluczowych kompetencji dla spółki oraz analiza braków
- Przygotowanie planu rekrutacji i sukcesji dla kluczowych obszarów i funkcji
- Przegląd obecnego systemu wynagrodzeń i przedstawienie propozycji zmian
- Stworzenie planu szkoleń i rozwoju dla organizacji
- Wzięcie udziału w negocjacjach ze związkami zawodowymi

Kogo szukamy:

- 15 letnie doświadczenie w działach HR międzynarodowych firm, w tym minimum 10 letnie doświadczenie menadżerskie
- Znajomość specyfiki firm produkcyjnych (produkcja sezonowa, elastyczne formy zatrudnienia)
- Doświadczenie w zarządzaniu zmianą, restrukturyzacjami / reorganizacjami funkcji i procesów
- Doświadczenie w procesach analizy potencjału organizacji oraz kadry kierowniczej, badaniu zaangażowania pracowników
- Wiedza praktyczna w zakresu wdrażania systemów wynagrodzeń i premiowania, układania planów szkoleń i rozwoju
- Doświadczenie w negocjacjach ze związkami zawodowymi
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Dostępność od czerwca 2015 roku

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja