Integration Engineer

NATEK Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

We are looking for:

Location: Gdańsk

Jeśli lubisz się uczyć nowych technologii i szukasz miejsca, które dostarczy Ci wszelkich narzędzi doskonalenia Twoich umiejętności IT a do tego pragniesz współpracować z globalnym, utalentowanym zespołem, aplikuj do Na-tek! Pracując z nami będziesz miał szansę uczestniczyć w projektach realizowanych dla największych banków i operatorów sieci telefonii komórkowych. Jeśli szukasz możliwości rozwoju i jednocześnie świetnej atmosfery, jest to oferta dla Ciebie.

Zakres zadań:

1. Przygotowanie rozwiązania on site:

  • Konfiguracja i dostosowanie produktów w oparciu o wymagania funkcjonalne i plan akceptacji
  • Integracje przy użyciu SDK i odpowiednich narzędzi dostarczonych z rozwiązaniem
  • Wstępna instalacja rozwiązania on site w celu przygotowania sprzętu przed dostarczeniem do klienta
  • Sprawdzania zgodności rozwiązania z wymaganiami i planem akceptacji
  • Przygotowanie dokumentacji i archiwizacja kodu źródłowego

2. Instalacja rozwiązania w siedzibie klienta i przeprowadzenie szkoleń

  • Wyjazd do klienta w celu instalacji i przetestowania rozwiązania:
  • Integracja z infrastrukturą klienta
  • Zainstalowanie urządzeń do personalizacji (CIM, Matica, Datacard, Evolis, Fargo, Muhlbauer)
  • Szkolenie klienta w zakresie używania, konfiguracji i administracji rozwiązania
  • Uzyskanie od klienta akceptacji rozwiązania

3. Wsparcie techniczne klienta

  • Wsparcie klienta w zakresie dostarczonych rozwiązań
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie – Inżynier Elektroniki/Informatyki/Automatyki/Telekomunikacji lub pokrewne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Min. 1 rok doświadczenia w rozwijaniu oprogramowania w języku Java (Spring)
  • Praktyka z serwerami JBoss, Tomcat
  • Znajomość baz danych: Oracle/MySQL
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z międzynarodowymi klientami
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych w regionie EMC w celu integracji rozwiązania (średnio jeden 1 tygo-dniowy wyjazd na 2 miesiące)
  • Praktyka w budowaniu front-endu webowego (HTML) będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z zakresu kart inteligentnych, EMV, kryptografii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w projekcie na wszystkich etapach tworzenia oprogramowania
  • Stały rozwój zawodowy poprzez dopasowanie projektów do umiejętności oraz oczekiwań
  • Praca w doświadczonym, multikulturowym zespole
  • Możliwość pracy w innych oddziałach Natek w Europie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dofinansowanie posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Wsparcie w relokacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
Benefits
NATEK is a leading provider of IT Outsourcing and IT Consulting Services in CEE (Central and Eastern Europe). Thanks to 15 years of experience in IT outsourcing, nearshoring and consulting services, NATEK understands its customer's business environments, cost reduction issues and IT challenges.