Instruktor Spawania - dołącz do dużej i stabilnej firmy

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Zawiercie / Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Zawiercie / Dąbrowa Górnicza

Globetek prowadzi rekrutację na stanowisko Instruktora Spawania dla dużej i nowoczesnej firmy produkcyjnej.

Główny zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu – spawacz
  • Podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych w zakładzie spawaczy
  • Weryfikację i ocenę kwalifikacji spawaczy
  • Udział w próbkach i testach spawaczy ubiegających się o pracę w zakładzie oraz ocena ich kwalifikacji

Na powyższym stanowisku firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych kwalifikacji
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia kandydata – do negocjacji

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych zgodnie PN EN 287-1 (dla metod 135, 111, 141)
  • Doświadczenia w prowadzeniu nauki spawania
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w grupie
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office)
  • Dyplom Europejskiego/Międzynarodowego Instruktora Spawalniczego (EWP/IWP) będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane POUFNĄ rozmową na temat tej oferty pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. polskim poprzez kliknięcie w Aplikuj poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."