Instruktor Akrobatyki

Soto s.c.

Warszawa 01-874, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię instruktora Akrobatyki do prowadzenia zajęć z dziećmi i dorosłymi dwa razy w tygodniu wtorki i czwartki od 18.00 3 grupy po 1 godzinie (60 minut). Warszawa ul. Romaszewskiego 23 (dawna Duracza). Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV (tylko ze zdjęciem) na adres mailowy

Wymagania

umiejętność pracy z grupą dzieci i dorosłych, mile widziane doświadczenie

Prezentacja firmy

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe zostało utworz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja