Instalator wodno - kanalizacyjny - Niemcy (Bawaria)

P.H.U. AllWork

Bawaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy instalatorów sanitarnych, wodno kanalizacyjnych.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na niemeickich warunkach,
- wynagrodzenie ok 1700 euro netto/ miesiąc,
- zakwaterowanie organizwane i płatne przez pracodawcę.
- praca od 02.04.2013

Wymagania

- znajomości języka niemieckiego w stopniu dobrym
- doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
- wysokiej motywacji do pracy
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- posiadania prawa jazdy i samochodu osobowego
- CV W JĘZYKU NIEMIECKIM

Prezentacja firmy

AllWork jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie