Instalator systemów niskoprądowych

Elektrosys s.c.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku instalator systemów niskoprądowych

  • Montaż okablowania i systemów niskoprądowych - praca na budowach
  • Montaż tras kablowych i okablowania
  • Montaż systemów SSWiN, KD, SAP, DSO, LAN, CCTV itp.
  • Serwis i przeglądy systemów niskoprądowych

Oferujemy:

  • Interesującą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności
  • Stałą możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: elektroniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość
  • Samodzielność i duże zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność - częsta praca w delegacji
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Elektrosys s.c. oferuje kompleksową obsługę z zakresu instalacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie