INSTALATOR STACJI BAZOWYCH TELEFONII KOMÓRKOWEJ

P.P.P.iU.R. Lambda Sp. z o.o.

Anglia / Wielka Brytania, zagranica

Od: P.P.P.iU.R. Lambda Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Anglia / Wielka Brytania

Opis stanowiska:

  • instalacja i pomiary anten oraz torów kablowych
  • instalacja urządzeń stacji bazowych telefonii komórkowej
  • uruchomienie i testy poprawności działania zainstalowanych urządzeń
  • wykonanie dokumentacji technicznej z wykonanych prac

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane o profilu telekomunikacja, elektryka
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się oraz czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznych
  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego (Site Master)
  • kilkuletnie doświadczenie w instalacjach systemów antenowych
  • doświadczenie w pracy na wysokości
  • dyspozycyjność (praca zagranicą)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy:

  • długoterminowy kontrakt ( rotacja 6/2 tyg. lub 6/3)
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( pow. 2000 GBP/mies.)
  • pakiet szkoleń
  • zakwaterowanie
  • pełne wyposażenie ( odzież, sprzęt BHP, sprzęt pomiarowy, samochód)