Instalator sieci komputerowych - Monter / Serwisant

OXIT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • montaż i demontaż urządzeń sieciowych oraz ich konfiguracja
  • montaż i demontaż masztów, anten i urządzeń radiowych (WiFi)
  • układanie okablowania sieciowego (wewnątrz i na zewnątrz budynków)
  • usuwanie prostych usterek w sieci komputerowej
  • czuwanie nad pracą sieci

i inne zależne od kwalifikacji kandydata.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • możliwość rozwoju
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • przeszkolenie
  • pracę w miłym zespole
  • elastyczność - preferujemy zatrudnienie na cały etat, ale możliwy jest również mniejszy wymiar pracy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę. Istnieje możliwość zawarcia innej umowy, np. dla osób prowadzących działalność gospodarczą kontrakt rozliczany fakturami.

Miejsce pracy: Warszawa-Wesoła, Sulejówek i okolice.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • brak lęku wysokości
  • zdolność logicznego myślenia
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows
  • znajomość sprzętu komputerowego PC
  • samodzielność
  • dokładność
  • komunikatywność
  • duża dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie:

  • miejsce zamieszkania w prawobrzeżnej części Warszawy (szczególnie Wesoła) lub najbliższych okolicach - Sulejówek, Okuniew, Halinów itp.
  • własny samochód
  • osoba niepaląca
  • znajomość zagadnień sieci LAN oraz sieci bezprzewodowych 802.11x
  • znajomość systemów z rodziny Linux

Prezentacja firmy

Firma OXIT jest dostawcą usług informatycznych oraz telekomunikacyjnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony (praca stała), po okresie próbnym
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa, zwrot za dojazdy
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja