Opis stanowiska pracy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. działa na rynku usług telekomunikacyjnych. W naszej ofercie są cyfrowe usługi kablowe: telewizja, szerokopasmowy Internet i telefonia.

Obecnie poszukujemy Instalatora/Serwisanta
Zakres obowiązków:
- wizyty serwisowe związane z konfiguracją sprzętu u klientów (komputery, routery )

- inne prace zlecone jak montaż sieci LAN, WAN, abonenckich , radiolinii

- konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych

- budowa okablowania w nowych inwestycjach

- serwisowanie sieci światłowodowych

- przyjmowanie zgłoszeń usterek, awarii i reklamacji od klientów;

- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

- podłączanie nowych klientów w technologiach j.w.

Wymagania

Wymagania:

- prawo jazdy kat.B

- podstawowa znajomość technologii związanych z sieciami dostępowymi

- ogólna znajomość systemów operacyjnych

- chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość do pracy zmianowej w godzinach 7-21 oraz pełnienia dyżurów pod telefonem w weekendy

- umiejętność obsługi elektronarzędzi

Prezentacja firmy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis