Instalator, monter instalacji sanitarnych

P.W. New-instal

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Montaż wewnętrznych instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych.
Montaż kotłowni, systemów solarnych, instalacji centralnego odkurzacza.
Praca u Klientów, najczęściej w obiektach nowobudowanych w godzinach 7-15(16).
Miejscem stawiania się do pracy jest biuro firmy w Będzinie i przejazd na miejsce pracy pojazdem firmowym lub wg uzgodnień.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania
- możliwość podnoszenia kwalifikacji w trakcie ciekawych realizacji
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia
- pracę w rejonie Zagłębia Dąbrowskiego i Śląska
- pracę na 1 zmianę bez sobót i niedziel
- umowę o pracę

Wymagania

- znajomość technik instalacyjnych
- praktyka zawodowa
- umiejętnść pracy w zespole
- odpowiednia kultura pracy
- miejsce zamieszkania - Będzin i okolice

Prezentacja firmy

Firma usługowo-handlowa branży instalacyjnej. Rok założenia 1992 ale nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
wg ustaleń
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie