Instalator elektryk

Signum

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma SIGNUM poszukuje osoby samodzielnej, która będzie wsparciem w projektach wykonywanych przez firmę w zakresie:

1. Montażu oraz składania rozdzielni elektrycznych

2. Montażu urządzeń alarmowych oraz programowania centrali alarmowych (preferowany SATEL)

3. Serwisu istniejących systemów oraz wspracia przy nowych instalacjach.

Zależy nam również na sumienności w wykonywaniu obowiązków a także dobrej organizacji. Do głównych obowiązków należeć będą wyjazdy na obiekty realizowane przez firme oraz realizacja tam określonych prac.

Oferujemy:

-możliwość rozwoju zawodowego
-atrakcyjne wynagrodzenie
-szkolenia branżowe
-telefon służbowy, samochód

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:
- punktualności
- samodzielności w działaniu
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość programowania central SATEL
- mile widziane doświadczenie w systemach CCTV
- chęci rozwoju (oferujemy szkolenia branżowe)

Prezentacja firmy

Siedzisz nad projektem wymarzonego domu lub mieszkania i wiesz, ż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis