Instalacje - Partner Handlowy / Przedstawiciel / Sprzedaż

P.W. Flortech

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy instalatorem systemów teletechnicznych / niskoprądowych (SAP, SSWiN, CCTV, LAN). Cieszymy się ponad 20-letnim doświadczeniem, gronem prestiżowych klientów i reputacją solidnego wykonawcy. W ramach rozwoju sprzedaży usług instalacyjnych poszukujemy partnerów handlowych.

Nasz idealny partner handlowy posiada poparte sukcesami doświadczenie, kontakty handlowe wśród głównych wykonawców i inwestorów oraz swobodnie porusza się po rynku budowlano-instalacyjnym. Mile widziane osoby z pokrewnych branż instalacyjnych (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, HVAC, automatyki, okablowania strukturalnego, zabezpieczeń ppoż itp.) Zadaniem partnera handlowego będzie identyfikowanie potencjalnych projektów do realizacji, podejmowanie rozmów handlowych z klientem, promowanie firmy jako preferowanego wykonawcy. Proponujemy współpracę na bardzo atrakcyjnych, indywidualnie negocjowanych, elastycznych warunkach.

Prezentacja firmy

Firma P.W. Flortech specjalizuje się w projektowaniu, instalacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie