Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE ZATRUDNI

INSPEKTORA OCHRONY DANYCH

Opis stanowiska:

  • Wypełnianie obowiązków Inspektora Ochrony Danych zapisanych w RODO i Ustawie o ochronie danych osobowych
  • Przegląd oraz aktualizowanie dokumentów wymaganych przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie szkoleń pracowników w zakresie ochrony danych osobowych
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad ochrony danych osobowych przez pracowników
  • Prowadzenie rejestrów i ewidencji wymaganych przepisami prawa

Wymagania:

  • Posiadanie odpowiedniej wiedzy w zakresie ochrony danych osobowych
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pełnieniu obowiązków ABI lub Specjalisty odo
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie odo w sektorze medycznym
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dowolnej formie (umowa zlecenie, kontrakt)
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura